שישי 20 מאי 2022

אישה לאישה זאב מעצבת תיקים נגד נטלי דדון : "מרגישה מנוצלת ומאוכזבת"

מעצבת התיקים טוענת סגרתי עם נטלי שאשלח לך תיקים בשווי 2000₪ בתמורה תפרסם אותם בסטורי . עברה שנה מאז ועד היום התיקים לא פורסמו * דדון בתגובה: "הניסיון שלה להתפרסם על גבי דווקא ביום האישה, יום שאנחנו אמורות להעצים אחת את השניה, מאכזב"

פורסם: 08.03.21 , 10:22 צפיות: 3,746 |
אישה לאישה זאב מעצבת תיקים נגד נטלי דדון : "מרגישה מנוצלת ומאוכזבת" אישה לאישה זאב מעצבת תיקים נגד נטלי דדון : "מרגישה מנוצלת ומאוכזבת"
צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של נטלי דדון

כל הסיפור התחיל שנה שעברה בתחילת הקורונה כאשר מעצבת התיקים שי אהרוני בעלת המותג " one piece bags "
שפנתה לגברת נטלי דדון עם הצעה לתת לה תיקי עור בעבודת יד בתמורה נטלי תפרסם את המוצרים שתקבל בסטורי.


נטלי ביקשה בתמורה לפרסם 4 תיקים בשווי של 2000₪ שסופקו לה על ידי המעצבת.

שהמתינה שנטלי תפרסם את המוצרים שקיבלה. כאשר זה לא קרה פנתה המעצבת שוב לנטלי שהבטיחה שתפרסם בקרוב מה שלא קרה באמת.
אחרי כמה חודשים שוב פנתה המעצבת לנטלי והן הסכימו ששי תגיע לביתה של נטלי לאסוף את התיקים בחזרה .

המעצבת הגיע לדירה אבל נטלי לא הייתה בבית, כאשר המעצבת התקשרה אליה היא אמרה שהיא כבר תשלח את זה אליה עם שליח , מרגע זה הטיפול בפרשה עבר לעוזרת של נטלי ונכון לרגע זה התיקים עדין לא חזרו  למעצבת והיא גם לא זכתה בפרסום שהובטח לה.

נטלי דדון עם שי אהרוני  // צילום: שי אהרוני
דדון מסרה בתגובה: ״לצערי לא היתה לי אפשרות להעלות תיקי יציאה בתקופת הקורונה. הודעתי לה שאני לא רוצה לגזול ממנה יצירה שלה ושהיא מוזמנת לאסוף את התיקים מביתי, אבל זה לא קרה. הניסיון שלה להתפרסם על גבי דווקא ביום האשה, יום שאנחנו אמורות להעצים אחת את השניה, מאכזב. 
 
"בשנה האחרונה העמוד שלי היה פתוח לתמיכה ופרגון להרבה מאוד עסקים ללא תמורה. המדיה שלי היתה פתוחה להרבה מאוד נתינה. דווקא האחת הזאת שלא הצלחתי ונפגעה, אני מתנצלת בפניה על הפגיעה, אבל כואב לי שבניסיון לעשות טוב, בסוף יוצא שמחפשים לעשות אייטם שלילי על הגב שלי. תיקים לא חסרים לי בארון והמטרה היתה רק לעזור לה. לצערי לא הספקתי לעשות, ואם הייתה מחכה הייתי עושה בשבילה. אני קצת בהלם ולא חשבתי שזה אייטם שאצטרך להגיב עליו״.
 
 
אהרוני מסרה בתגובה: ״אני מרגישה מנוצלת ומאוכזבת. היא לא תגרום לי לאבד אמון בבני אדם, אך ההתנהלות שלה צריכה להישמע בציבור. אני פונה לתקשורת כדי להגיע לעוד עסקים שנפגעו ממנה במהלך הדרך, ופחדו להוציא את זה לאור ולהתעמת איתה״.