שישי 1 יולי 2022

האישה הכירה לבעלה את....המאהבת

האישה לחצה על הבעל ללכת לעשות כושר והמליצה על המאמנת האישית שלה....הבעל תחילה סירב, אבל אח"כ לא הפסיק ללכת אליה לעשות כושר...סיפור על בגידה שהתחיל באישה....

פורסם: 24.02.21 , 11:46 צפיות: 2,794 |
האישה הכירה לבעלה את....המאהבת האישה הכירה לבעלה את....המאהבת

הסיפור הבא מלמד אולי לא ללחוץ יותר מידי על בן או בת הזוג, או לפחות לחשוב טוב טוב לפני שממליצים להם משהו או במקרה שלנו מישהי.

הכל התחיל בימי הקורונה. בעל ואישה בשנות הארבעים המאוחרות לחייהם, להם 3 ילדים, נשארו הרבה בבית. לצערם המצב אילץ אותם לאחר שהוצאו לחל"ת. שניהם ישבו כחודש וחצי יחד בבית ואז האישה הוחזרה לעבודתה. הבעל מצד שני המשיך להישאר בבית. בעוד האישה הייתה ערנית, פעילה, עבדה ואפילו מידי פעם יצאה לאימון כושר אישי, הבעל נשאר בבית, ישן הרבה, בקושי עשה משהו ובעיקר אכל. כעבור כמה חודשים הוא עלה במשקלו והאישה החליטה שהוא חייב לעשות מעשה.

האישה התחילה ללחוץ על בעלה לעשות ספורט. תחילה היא דיברה איתו על כך באופן כללי, אבל ככל שהזמן עבר היא לחצה יותר ויותר. היא אפילו הגדילה לעשות והעירה לו כי הוא עלה במשקל וכי זה לא נראה טוב. הבעל תחילה סירב, אבל לאחר שהאישה "נדנדה" לו על בסיס יומי ואח"כ על בסיס של כמה פעמים ביום, החליט להיעתר לבקשתה.

לטענתו שהוא לא מכיר מדריך כושר, הודיעה האישה כי היא תשלח אותו למאמנת האישית שלה שלדבריה היא מאמנת מצוינת והוא יראה את התוצאות מהר מאוד. הבעל בחוסר רצון הודיע לה שהוא ילך כבקשתה, והאישה עצמה קבעה לו את המפגש הראשון עם המאמנת הכושר באישית. את המפגש השני הוא כבר תיאם בעצמו וכך מהר מאוד הוא התחיל להתאמן פעמיים בשבוע ואח"כ הוסיף פעמיים בשבוע וגם מוצ"ש. הבעל במשך הזמן היה הולך לשיעורים בני שעה ואח"כ לשיעורים כפולים וחוזר מזיע, אפילו מהרגיל.

הבעל עם הזמן גם ירד במשקל, חזר לעצמו ואפילו התחיל עם האימונים הרבים להיתחטב. האישה החלה לחשוד מה קורה שבעלה, שלא רצה בכלל להתאמן, פתאום לא מפסיק. הוא אמר לה שהתמכר לכושר ולכן זה קורה. אבל היא לא השתכנעה והספק החל חלחל בה. באחד המקרים היא החליטה לעקוב אחרי הבעל כשהוא יצא לעוד אימון עם מאמנת הכושר.

מה שהיא ראתה היה שהבעל מגיע, מנשק את הלחי של המאמנת, אותה היא מכירה, אישה צעירה ממנה ומאוד יפה, ואח"כ ראתה להפתעה כי במקום לעשות כושר הם נכנסים לרכב שלו, נוסעים לכיוון אחר בעיר, עוצרים ליד מלונית באזור ונכנסים אליה לשעתיים. לאחר השעתיים הבעל ומאמנת הכושר נכנסנו שוב לרכב של הבעל, הוא החזיר אותה למקום המפגש שלהם נישק אותה, היא נכנסה לרכב ונסעה לדרכה. הוא מצדו נסע לביתו. האישה הבינה סוף סוף מדוע הוא חזר כל פעם מזיע מאוד...

בעוד הבעל נסע לביתם האישה מצידה מהירה לנסוע...לעורכת הדין שלה, בכדי להגיש תביעת גירושין. דבר אחד בטוח, על עורכת הדין שלה היא כבר לא תמליץ לו, הוא יצטרך למצוא לו עורכת דין משלו...