שישי 1 יולי 2022

המלצות למשחקי השבת !

קרבות לוהטים במסגרת ליגת העל אנחנו מקבלים גם השבת - כאשר מ.ס אשדוד יוצאת למשחק חוץ בסמי עופר, והפועל תל אביב המתאוששת תנסה להמשיך את רצף הניצחונות גם נגד סכנין. צוות NTV דואג לעשות לכם סדר, עם המלצות של האחד והיחיד - שייע פייגנבוים.

פורסם: 12.03.21 , 02:08 צפיות: 1,206 |
המלצות למשחקי השבת ! המלצות למשחקי השבת !

עוד שבת של כדורגל גדוש במשחקים מרחבי אירופה, וכמובן איך לא – ליגת העל שלנו נכנסת לשלבי ההכרעה לפני הפלייאוף כשכל קבוצה יודעת שהגיע המאני טיים של העונה ואסור יותר לאבד נקודות.

צוות המומחים של  NTV דואג לכם לכל הסטטיסטיקות החשובות שאתם צריכים לדעת לפני המשחקים, וכמובן המלצות של האחד והיחיד – שייע פייגנבוים.

הפועל תל אביב – בני סכנין

המשחק שיפתח את המחזור ה 25 בליגת הבורסה לניירות ערך, כאשר הפועל תל אביב מגיעה למשחק הזה לאחר הניצחון הדרמטי על הפועל באר שבע, והקבוצה של קלינגר רשמה רצף מרשים של הפסד אחד בלבד ב 11 המשחקים האחרונים !! מי האמין לפני ינואר שהפועל תל אביב, הקבוצה שכמעט לא כבשה, תצליח להתאושש מהפתיחת עונה המזעזעת שלה, ובזכות רכש נכון ומסיבי, אפילו לעלות מעל הקו האדום ולהחזיר את האופטימיות לאוהדים שחוזרים למגרשים !

מהצד השני, סכנין שמגיעה למשחק הנוכחי כשהיא נמצאת מתחת לקו האדום, ויודעת שהיא צריכה להתחיל לנצח, מכיוון שניצחון אחד בלבד ב 8 המחזורים האחרונים, יגרמו לקבוצה לרדת ליגה ! דווקא במשחקי החוץ סכנין לאחרונה כן מצליחה להרשים, עם ניצחון מדהים בטדי 3-2 על בית''ר, ותיקו מאופס באשדוד.

אין ספק שיש כאן קרב על 6 נקודות מבחינת שתי הקבוצות. במפגשים הישירים בין הקבוצות, הפועל תל אביב רושמת רצף של 4 ניצחונות רצופים על סכנין, כאשר בכל המשחקים הללו, סכנין לא כובשת אף שער לרשת של הפועל ת''א !  הניצחון האחרון של סכנין בליגה על הפועל תל אביב היה אי שם בשנת 2016.

שייע ממליץ: ניצחון קטן של הפועל תל אביב.

המלצת NTV: לכו עם שייע, הפועל תל אביב מנצחת את המשחק !

הפועל חיפה – מ.ס אשדוד

איזו עונה מטורפת עוברת על מ.ס אשדוד, הקבוצה נמצאת במקום השלישי בטבלה, ואחרי שנים של מאבקי תחתית, העונה הקבוצה של רן בן שמעון היא אחת הקבוצות המלהיבות בליגה עם תצוגות כדורגל שבוע אחר שבוע.

מ.ס אשדוד כבר הבטיחה את מקומה בפלייאוף העליון, אך ללא ספק כעת הציפיות מהקבוצה מעיר הנמל היא להמשיך ולנצח ולבסס את מקומם במקום השלישי שיוביל אותם בסוף העונה לאירופה, הישג חסר תקדים במנוחים של מ.ס אשדוד.

מהצד השני, הפועל חיפה שנלחמת על מקומה בפלייאוף העליון, ויודעת שהיא צריכה נס כי היא לא תלויה בעצמה על מנת להגיע לפלייאוף העליון, אך כדי שהנס הזה יקרה, היא קודם צריכה לנצח את מ.ס אשדוד ואת הפועל חדרה בשני המשחקים שנשארו לה עד סיום העונה הסדירה.

הפועל חיפה כעת נמצאת בכושר לא רע, עם הפסד אחד בודד (למכבי ת''א) בחמישה המחזורים האחרונים, אך הקבוצה לא מצליחה לשמור על יציבות וזאת הסיבה שהיא ממוקמת במקום ה 9 בטבלה.

בשני המפגשים האחרונים בין הקבוצות, הפועל חיפה ניצחה פעמיים 1-0 קטן, אז השאלה הגדולה היא האם גם הפעם אנחנו נראה ניצחון קטן של הקבוצה של יואב כץ ?

מ.ס אשדוד בחוץ רושמת רצף רע מאוד של ארבעה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים בחוץ, וללא ספק הקבוצה של רן בן שמעון יודעת שאם היא רוצה להישאר במקום השלישי, היא חייבת לשפר את המאזן שלה במשחקי החוץ.

מהצד השני, המאזן של הפועל חיפה בבית לא יותר מרשים, כשהיא רושמת כבר שישה משחקי בית ללא ניצחון !

שייע ממליץ: תיקו !

המלצת NTV: אמנם אשדוד לא מרשימה במשחקי החוץ שלה, אך גם הפועל חיפה לא מרשימה במשחקי הבית שלה. אנחנו נילך על ניצחון חוץ של מ.ס אשדוד !