+
שבת 17 אפריל 2021

"תמשיכו את החלום של כולנו"

אוהדי הכדורגל לא ראו משחק כבר הרבה זמן, את הקבוצה האהודה עליהם הם רואים בטלוויזיה ולא במגרש * הם גם לא יכולים לקפוץ בגול, או להריע לשחקנים, אז אנחנו עושים את זה בשבילם.... *יאיר דניאל (40), אוהד מ.ס אשדוד מאז האיחוד כבר 21 שנה, קיבל מאיתנו במה להודות למ.ס על העונה הגדולה שלהם... * אם לא במשחק ספורט אז לפחות... במדור הספורט

פורסם: 28.02.21 , 10:14 צפיות: 166 |
"תמשיכו את החלום של כולנו" "תמשיכו את החלום של כולנו"

"אין ספק שהעונה הזו היא העונה הכי טובה אי פעם של מ.ס אשדוד מיום הקמתה. הקבוצה והשחקנים מספקים לנו המון רגעי אושר, שמחה ונחת בעונה מאתגרת שכזו, עונה שבה אנו האוהדים לא יכולים לתמוך מקרוב, אך ללא ספק אנו תומכים בה מרחוק.

עונה כזו, היא פשוט החלום אליו שאפנו להגיע, לתקוע יתד בצמרת הגבוהה, שינוי תפיסה וגישה של כל המערכת, שינוי מקצועי ומנטאלי. יש לנו קבוצה מאוחדת, לוחמת ללא פשרות, עם המון נשמה ואופי.

כל הכבוד לשחקנים שלנו שנותנים את הכל על המגרש. כמה כיף לראות את הכדורגל השמח הזה... רק תמשיכו ככה, אתם עושים לנו האוהדים טוב על הלב. שאפו ענק לצוות המקצועי, בראשותו של רן בן שמעון, מאמן מעולה ברמה הכי גבוהה! תמשיכו את החלום של כולנו להגיע לאירופה ולקטוף תואר בעזרת השם.

בשמי ובשם אוהדי מ.ס אשדוד אני רוצה להגיד תודה לשחקנים, לצוות המקצועי ולכל מי שעומד מאחורי הקלעים, כדי שהמכונה המשומנת הזו תעבוד ותשמח אותנו. כולי תקווה שאוטוטו נגיע לתמוך בכם ביציע ולשמוח אתכם ביחד. יאללה מ.ס!"