+
שבת 17 אפריל 2021

"מאחל לקבוצה שהשנה תביא תואר אחד לפחות"

פרויקט האוהדים של "המגזין" ממשיך והפעם: שלמה דרעי (57), כבר 13 שנה הולך אחר האהבה הגדולה שלו, מכבי בן בנות אשדוד * "אנחנו מכבי ת"א של כדורסל הנשים", הוא אומר ומתגעגע גם "לגרעין" האוהדים שלא התראה זמן רב מידי ביציע

פורסם: 28.02.21 , 10:12 צפיות: 185 |
"מאחל לקבוצה שהשנה תביא תואר אחד לפחות" "מאחל לקבוצה שהשנה תביא תואר אחד לפחות"

"הקהל מאוד חסר. לי לקבוצה לכולם", כך פותח שלמה דרעי (57), אוהד מכבי בן בנות אשדוד, קבוצת הכדורסל בליגת העל לנשים של אשדוד. דרעי ממשיך: "יש לנו גרעין של אוהדים בשנות הארבעים עד שישים פלוס שבאים עם הקבוצה לכל מקום בארץ. אנחנו כ-150 אוהדים ואוהדות בגרעין הזה. גם לפני 4-5 שנים בירוקואפ נסענו אני ופול בן ואליד, חברי לנסיעות עם האוהדים, לרוסיה, להונגריה לקרואטיה. אני מלווה את הקבוצה כבר 13 שנה, גם לאימונים אני מגיע.. אנחנו האוהדים מאוד מתגעגעים. שתדע בכל יום הולדת אנחנו עושים קופה של האוהדים וקונים לשחקניות שי או אופים עוגה. גם בחגים משתדלים לתת שי קטן. אנחנו משפחה. זה חסר".

שלמה ממשיך: "הרבה שנים חסר לנו ספונסר ראוי. זו קבוצה שהביאה 5-6 אליפויות ושלושה גביעים. זו לא עוד קבוצה בליגה. מכבי בן בנות אשדוד זו מכבי ת"א של הגברים. כל קובצה מגיעה נגדו כאילו שהיא משחקת מול מכבי ת"א. חשוב שיהיה לקבוצה כזו ספונסר. חשוב שמישהו ייקח את זה עליו".

שלמה חולם על תואר העונה: "אנחנו מתגעגעים לתואר ומתגעגעים לאירופה. עכשיו התייצבנו ואנחנו מרגישים שאפשר להגיע השנה לתואר ולאירופה. אשדוד תמיד שיחקה בשביל זה.. אני מאחל לקבוצה שהשנה תביא תואר אחד לפחות".