שישי 1 יולי 2022

קרוב ל10 אלף חתימות בעצומה לסילוק רמי ורד מבית האח הגדול. וזה מה שהפקה הולכת לעשות

מאז הדחתו של יהודה מבית האח הגדול בעקבות הריב עם רמי ורד הקהל של יהודה באטרף שהפקה תסלק גם את רמי ורד, הפגנות מול בית האח הגדול , עצומה עם 10 אלף חתימות האם זה יעזור להם והפקה תסלק את רמי?

פורסם: 10.03.21 , 02:06 צפיות: 7,672 |
קרוב ל10 אלף חתימות בעצומה לסילוק רמי ורד מבית האח הגדול. וזה מה שהפקה הולכת לעשות קרוב ל10 אלף חתימות בעצומה לסילוק רמי ורד מבית האח הגדול. וזה מה שהפקה הולכת לעשות

רמי ורד כנראה הדייר הכי לא האוהב בתולדות האח הגדול חוטף אש ברשת.

עצומה ענקית עם קרוב ל10 אלף חתימות בדרישה לסלק אותו מבית האח הגדול .

בנוסף הפגנות בעידוד הקהל של יהודה יצחקוב  מול בית האח הגדול לא מפסיקות. הקהל רוצה שרמי יסולק מבית האח הגדול על התנהגות שלו לאורך כל העונה ולא מתכוון להרפות זה יעזור לצופים?

אז זהו שלא כמו שכבר למדנו שהפקה לא באמת מייחסת חשיבות לצופים, והדרך היחידה להשפיע עליה זה דרך נותני החסות כמו בסיפור אלימלך קשתי שסולק מהבית בעקבות איומים של נותני החסום לבטל הסכמי חסויות  אם הוא לא מודח מיידת תוך כמה שעות הפקה התקלה וסילקה את קשתי.

אם באמת אתם רוצה להשפיע על הפקה זה רק דרך נותני החסות מה שמניע את הפקה זה כסף ורייטינג הבלאגן ברשת רק מעורר את השיח על האח הגדול וזה רק משרת את הפקה. ולכן הפקה ממשיכה להתסיס את הקהל של יהודה עם דברים שלילים עליו כמו הסרט ששודר השבוע.

מה שגורם לקהל של יהודה להשתולל ברשת ולעלות את הבאז על התוכנית גם אם הם לא רוצים בכך ולכן הפקה לא תסלק את רמי ורד.
והקהל של יהודה כנראה יצטרך לסבול את רמי עד לגמר הגדול שהתקיים ב22.3